Oturma İzni

2Türkiye’de yaşamak isteyen bireylerin yasal olarak hakları ve sorumlulukları bulunmaktadır. İçinde bulunduğu koşul, kişisel durumu gözetilerek başvurunun hukuki düzende değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması gerekir.

İzin alma nedeni, medeni hali, sosyal koşulları incelenerek doğru evraklarla en doğru başvuru şeklinin gerçekleştirilmesi ve istenilen şekilde sonuçlandırılması önemlidir. Zershan Turizm, 15 yıllık tecrübe ve birikimiyle, başvuru sürecinde ihtiyaç duyacağınız bilgiler ve hazırlamanız gereken evraklar konusunda güvenilir bir destekçiniz olarak süreci kolayca yönetmenizi sağlar.

Kısa dönem ikamet izni, Aile İkamet izni, Öğrenci İkamet İzni, Uzun Dönem İkamet İzni, İnsani İkamet İzni, İnsan Ticareti Mağduru İkamet İzni için Türkiye Cumhuriyeti’nin koşulları ve beklentileri farklılık göstermektedir. Hangi statüde ikamet izni almak istediğinize bağlı olarak üzerinize düşen sorumluluklar ve gerçekleştirmeniz gereken işlemler konusunda size destek vermeye hazırız.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.